Ansatte

Blåklokka

Åshild Rekdal

Stilling: Assistent
979 74 573
aarekdal@gmail.com

Isabell Hareide

Stilling: Assistent
909 73 970
isabellhar@gmail.com

Malin Blindheimsvik

Stilling: Assistent
938 74 985
paincace92@gmail.com

Linda Sylte

Stilling: Pedagogisk leder
915 58 240
lindas@tusenfrydbarnehage.no

Lene Vongraven

Stilling: Assisterende styrer
402 16 550
lene@tusenfrydbarnehage.no

Jobber 40% stilling som assisterende styrer i tillegg til jobben som pedagogisk leder på avdeling.

Kjøkken

Maria Langlo Urke

Stilling: Kjøkkenassistent
944 98 814
m-ur@online.no

Løvetanna

Randi Løndal

Stilling: Assistent

Andrine Vongraven

Stilling: Assistent
976 26 311
andrine-olsen@hotmail.com

Andrine er tilsett som fast vikar for studentane som går barnehagelærarstudiet. I tillegg blir ho brukt som sjukevikar. Ho startar onsdag i veke 41 på Løvetanna

Marita Habostad Eliassen

Stilling: Pedagogisk leder
476 67 495
marita@tusenfrydbarnehage.no

Anne Merete Teigen Norangshol

Stilling: Pedagogisk leder
988 21 709
anne.merete@tusenfrydbarnehage.no

Vibeke Hagen Pedersen

Stilling: Fagarbeider
458 00 675
vibekepedersen80@gmail.com

Anja Rødset

Stilling: Fagarbeider
400 60 869
anja_isabella@hotmail.com

Permisjon

Anna Witman

Stilling: Assistent
948 95 999
anna.witman@hotmail.com

Agnieszka Nowak

Stilling: Assistent
966 50 246

Line Gausdal

Stilling: Pedagogisk leder
930 10 715
line.gausdal91@gmail.com

Solsikka

Hilde Breivik

Stilling: Assistent
959 49 221
breivikhilde8@gmail.com

Cecilie Dalen Siem

Stilling: Assistent
951 45 676
ceciliedalen@hotmail.com

Marianne Bratli

Stilling: Assistent
975 45 066
mariannebratli3@gmail.com

Silje Røyr Hovde

Stilling: Pedagogisk leder
918 29 262
silje@tusenfrydbarnehage.no

Elisabeth Walsøe

Stilling: Pedagogisk leder
482 10 798
elisabeth@tusenfrydbarnehage.no

Hilde Langlo Brekke

Stilling: Støttepedagog
957 05 466
hilde.langlo.brekke@gmail.com

Testavdeling

Andre ansatte

Gro Anita Rjånes

Stilling: Daglig leder
478 98 540
gro@tusenfrydbarnehage.no